Roman AUGUSTYNIAK

O mnie

Działalność społeczną i samorządową prowadzę od 7 lat.

Obecnie jestem Przewodniczącym Koła Lokalnego Platformy Obywatelskiej RP w Gostyninie. Jednak ze względu na środowisko lokalne do którego jest mi znaczniej bliżej niż do krajowego, bardziej jestem znany z działalności w Inicjatywie dla Gostynina.

Moje korzenie

Urodziłem się 20 stycznia 1980 roku w Gostyninie. Mama pracowała w Polamie, później w Sądzie Rejonowym w Gostyninie, tata był hydraulikiem. Jako dziecko lubiłem grać w piłkę nożną. Wiele godzin spędzałem na boisku z rówieśnikami. Może właśnie dlatego teraz szczególnie cenię sobie pracę zespołową.

Poważne życie zaczęło się dla mnie wraz z przekroczeniem progów budynku Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie.

Wykształcenie

Wtedy właśnie rozpocząłem naukę w pięcioletnim Technikum Mechanicznym, uzyskując dyplom technika i zdając maturę. Później przyszedł czas studiów. Wykształcenie wyższe uzyskałem w Państwowej Szkole Zawodowej w Płocku, Instytut Nauk Ekonomicznych, specjalność: Rachunkowość i finanse.

Ponieważ jeszcze przed studiami rozpocząłem pracę, poszerzałem swoją wiedzę związaną z zarządzaniem i przedsiębiorczością - praca w prywatnej firmie wiele mnie nauczyła.

Rodzina

Moją żonę, Magdę poznałem na studiach, pobraliśmy się w 2006 roku. Mamy dwie wspaniałe córki, Natalkę i Julkę. Natalka podobnie jak Ja w dzieciństwie jest zafascynowana piłką nożną.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij