Roman AUGUSTYNIAK

O mnie

Jestem jedną z osób, które od samego początku tworzyły Inicjatywę dla Gostynina. Obecnie jestem radnym Powiatu Gostynińskiego. Aktywnie uczestniczę w życiu społecznym, publicznym i politycznym Gostynina. W moim działaniu stawiam na rzetelność, otwartość i współpracę.

Jestem współorganizatorem kilkudziesięciu koncertów, wydarzeń kulturalnych jakie odbywały się w zamku gostynińskim i Miejski Centrum Kultury w Gostyninie. Ponadto współorganizowałem wydarzenia sportowe, dni dziecka, pożegnanie wakacji dla dzieci i kino plenerowe w Gostyninie.

Moje korzenie

Urodziłem się 20 stycznia 1980 roku w Gostyninie. Mama pracowała w Polamie, później w Sądzie Rejonowym w Gostyninie, tata był hydraulikiem. Jako dziecko lubiłem grać w piłkę nożną. Wiele godzin spędzałem na boisku z rówieśnikami. Może właśnie dlatego teraz szczególnie cenię sobie pracę zespołową.

Wykształcenie

Poważne życie zaczęło się dla mnie wraz z przekroczeniem progów budynku Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie.

Wtedy właśnie rozpocząłem naukę w pięcioletnim Technikum Mechanicznym, uzyskując dyplom technika i zdając maturę. Później przyszedł czas studiów. Wykształcenie wyższe magisterskie uzyskałem w Państwowej Szkole Zawodowej w Płocku, Instytut Nauk Ekonomicznych, specjalność: Rachunkowość i finanse.

Ponieważ jeszcze przed studiami rozpocząłem pracę, poszerzałem swoją wiedzę związaną z zarządzaniem i przedsiębiorczością - praca w prywatnej firmie wiele mnie nauczyła.

Rodzina

Moją żonę, Magdę poznałem na studiach, pobraliśmy się w 2006 roku. Mamy dwie wspaniałe córki, Natalkę i Julkę. Natalka podobnie jak Ja w dzieciństwie jest zafascynowana piłką nożną. Gra również w piłkę ręczną. Jest zawodniczką MMKS Jutrzenka Płock.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij