Roman AUGUSTYNIAK

Inicjatywa dla Gostynina

Jestem jednym z założycieli Inicjatywy dla Gostynina.

W 2013 roku rozpoczęliśmy działalność jako Inicjatorzy Referendum w sprawie odwołania ze stanowiska burmistrza Włodzimierza Śniecikowskiego.

Po Referendum postanowiliśmy stworzyć lokalny ruch społeczny pod nazwą Inicjatywa dla Gostynina.

W 2014 roku Inicjatywa dla Gostynina oficjalnie zarejestrowała swoją działalność, stając się stowarzyszeniem.

W Stowarzyszeniu Inicjatywa dla Gostynina skupiamy szerokie grono ludzi działających na rzecz Gostynina i Powiatu Gostynińskiego.

W IdG na pierwszym miejscu stawiamy sprawy lokalnej społeczności dlatego nasze stowarzyszenie ma charakter ponadpartyjny. Wśród osób zaangażowanych w działalność IdG są osoby o różnych poglądach politycznych.

Siedzibą stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina jest miasto Gostynin.

W wyborach samorządowych jakie odbyły się w 2014 roku uzyskaliśmy 12 mandatów w Radzie Miejskiej w Gostyninie oraz 2 mandaty w Radzie Powiatu Gostynińskiego.

Taki wynik w Radzie Miejskiej przyczynił się do realizacji części punktów naszego programu wyborczego nazwanego Planem dla Gostynina. "Co już zrobiliśmy" ujęliśmy w zakładce REALIZACJE jaka znajduje się stronie www.inicjatywadlagostynina.pl

W 2018 roku w wyborach samorządowych nasi kandydaci startujący z Komitety Wyborczego Inicjatywa dla Gostynina zdobyli 3 mandaty w Radzie Miejskiej w Gostyninie oraz taką samą ilość mandatów w Radzie Powiatu Gostynińskiego.

Więcej o IdG przeczytają Państwo na stronie www.inicjatywadlagostynina.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij