Roman AUGUSTYNIAK

Wielkanocny koncert "Góralskiej Hory" w Gostyninie

05.04.2024

W piątek (5 kwietnia 2024 br.) w Zamku Gostynińskim odbył się wyjątkowy koncert wielkanocny w wykonaniu kapeli góralskiej "Góralska Hora". Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Wielkanocny koncert "Góralskiej Hory" w Gostyninie

Koncert rozpoczął się od uroczystego powitania gości przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską oraz Romana Augustyniaka. Następnie na scenie pojawiła się "Góralska Hora", która porwała publiczność swoim żywiołowym występem.

Muzycy zaprezentowali bogaty repertuar tradycyjnych góralskich utworów. Nie zabrakło również okazji do wspólnego śpiewania i tańca. Publiczność zgromadzona w Zamku Gostynińskim z entuzjazmem reagowała na każdy utwór kapeli, a koncert zakończył się owacjami na stojąco.

"Góralska Hora w Gostyninie! Tańce, śpiewy i góralska atmosfera - czego chcieć więcej? Cieszymy się, że mogliśmy zintegrować lokalną społeczność przy okazji tak wspaniałego koncertu" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska. "Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami!" - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij