Roman AUGUSTYNIAK

Sala pękała w szwach. Stachursky zaśpiewał swoje największe przeboje

22.12.2022

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i zbliżającej się gwiazdki Fundacja Lepszy Gostynin i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina przygotowało niezwykły prezent dla mieszkańców Gostynina- koncert "Gwiazda na Gwiazdkę". W środę (21 grudnia br.) w Miejskim Centrum Kultury wystąpił Jacek Stachursky.

Sala pękała w szwach. Stachursky zaśpiewał swoje największe przeboje

W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej wybrzmiały największe przeboje artysty. Nie zabrakło takich hitów jak: "Zostańmy razem", "Czuję i wiem" oraz "Szampan i truskawki".

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach oraz Magdalena Augustyniak dziękują wszystkim za wspólną zabawę oraz życzą Wesołych Świąt oraz pomyślności w Nowym 2023 Roku.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij