Roman AUGUSTYNIAK

Kontynuacja rozmów w sprawie przejęcia przez miasto Gostynin dworca PKP

11.06.2024

W ubiegłym tygodniu Burmistrz Miasta Gostynina, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, wraz z radnym Powiatu Gostynińskiego Romanem Augustyniakiem odbyli ważne spotkanie w Warszawie. Rozmowy dotyczyły przyszłości Dworca PKP przy ulicy Kolejowej. W spotkaniu uczestniczył członek zarządu PKP S.A., Andrzej Bułczyński.

Kontynuacja rozmów w sprawie przejęcia przez miasto Gostynin dworca PKP

Głównym tematem dyskusji było wyremontowanie oraz przekazanie Dworca PKP pod zarząd Miasta Gostynina. Burmistrz Korajczyk-Szyperska wyraziła nadzieję, że współpraca z PKP S.A. zaowocuje konkretnymi działaniami, które przyniosą korzyści zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym miasto.

Modernizacja dworca jest niezbędnym krokiem w kierunku poprawy dostępności komunikacyjnej oraz estetyki tego miejsca, które odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu mieszkańców. Burmistrz podkreśliła, że przekazanie dworca miastu umożliwi lepsze zarządzanie obiektem oraz dostosowanie go do lokalnych potrzeb.

Andrzej Bułczyński z PKP S.A. zapewnił, że spółka jest otwarta na współpracę i z zainteresowaniem podchodzi do propozycji ze strony władz Gostynina.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij