Roman AUGUSTYNIAK

Koncert wiosenny w Gostyninie. Monika Urlik zachwyciła publiczność swoim talentem

19.04.2024

IDG i Fundacja Lepszy Gostynin we współpracy  z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowali  18 kwietnia br., wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców miasta. Koncert wiosenny zgromadził liczne grono miłośników muzyki, którzy mieli okazję delektować się niezapomnianym występem jednej z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek - Moniki Urlik.

Koncert wiosenny w Gostyninie. Monika Urlik zachwyciła publiczność swoim talentem

W trakcie koncertu, artystka zaprezentowała swoje największe przeboje, które poruszyły serca wszystkich obecnych.

W 2006 roku świat usłyszał o Monice Urlik, gdy zdobyła główną nagrodę na międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swoją piosenkę "Time after time". Ta wyjątkowa kompozycja przyniosła jej również uznanie na festiwalu Top Trendy, gdzie została uhonorowana nagrodą prezydenta miasta Sopot.

Niezaprzeczalny talent Moniki Urlik wkrótce przyciągnął uwagę nie tylko polskiej, ale także międzynarodowej publiczności. W 2011 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 - "The Voice of Poland". Jej niezwykły głos zwrócił uwagę trenera, Adama "Nergala" Darskiego, a jej udział w programie przyniósł jej miejsce w półfinale, co potwierdzało nie tylko jej talent, ale także siłę oddziaływania na publiczność.

Artystka nie ogranicza się jedynie do solowych występów. W 2012 roku miała okazję wystąpić z zespołem Afromental, pokazując swoją wszechstronność i umiejętność współpracy w zespole.

Partnerem koncertu wiosennego w Gostyninie był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć tak wyjątkową artystkę jak Monika Urlik" - powiedziała liderka IDG Agnieszka Korajczyk-Szyperska. "Jej głos jest niezrównany, a talent niepodważalny - to prawdziwa gwiazda, która oczarowała gostynińską publiczność" - dodał Roman Augustyniak.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij