Roman AUGUSTYNIAK

Gostynin tańczył w rytmie Italii

01.07.2024

W sobotni wieczór, 29 czerwca br., Rynek Miejski w Gostyninie wypełnił się dźwiękami włoskich przebojów, przyciągając mieszkańców na pierwszą w historii miasta potańcówkę. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Gostynina oraz Miejskie Centrum Kultury w ramach akcji "Lato w mieście".

Gostynin tańczył w rytmie Italii

Gorące rytmy prosto z Sycylii porwały do tańca zarówno starszych, jak i młodszych uczestników. Włoskie hity, które można było usłyszeć tego wieczoru, stworzyły wyjątkową atmosferę, przenosząc wszystkich obecnych wprost do słonecznej Italii. Organizatorzy zadbali również o różnorodność muzyczną – oprócz włoskich przebojów, na parkiecie królowały także polskie gatunki muzyki biesiadnej oraz popularne disco polo.

Wieczór pełen tańca i dobrej zabawy to nie tylko okazja do integracji mieszkańców, ale także dowód na to, że Gostynin potrafi bawić się w wielkim stylu.

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji tego lata. Już teraz zapraszamy na kolejną potańcówkę, która odbędzie się 13 lipca br. Szczegóły dotyczące nadchodzącego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Urzędu Miasta Gostynina.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij